رونمایی هرکول از مینی پی سی ویندوز ۱۰ جدید

شرکت هرکول به تازگی از مینی پی سی ویندوز 10 جدید خود که در ابعاد یک پاکت است رونمایی نمود و وزنش کمتر از 140 گرم است.

مینی پی سی هرکول به پردازنده Cherry Trail اینتل، حافظه رم 4 گیگابایتی، حافظه داخلی 128 گیگابایتی، قابلیت اتصالی بی سیم، پورت HDMI و USB 3.0 مجهزست. با چنین پورت هایی دستگاه را می توان به پروژکتور یا صفحه نمایش بزرگی متصل کرده و به تماشای محتوا نشست.

شرکت هرکول درباره دستگاه خود می گوید:

“شرکت هرکول درباره معرفی دستگاه جیبی هرکول هیجان زده است، مینی پی سی ویندوز10 کوچکی که شاید برای کارهای محساباتی مناسب نباشد اما می تواند به عنوان یک کامپیوتر همراه به کار گرفته شود. از آنجایی که دستگاه به سیستم عامل ویندوز 10 مجهزست دیگر نیازی نیست افراد زمان و پول اضافی را برای برنامه های کاربردی همراه صرف کنند.”

هرکول دستگاهی بوده که یک بخش جدید از کامپیوترها را شامل می شود. دستگاهی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز شرکت مایکروسافت با کاربری فراوان که می توان درهر مکانی از آن استفاده نمود. همچنین با وجود پورت های مذکور افراد قادرند با اتصال آن به صفحه نمایش بزرگی همچون یک رایانه شخصی از آن بهره ببرند.

هرکول این پروژه را در وب سایت کیک استارتر به ثبت رساند و توانست بودجه 71.500 دلاری را جمع آوری کند. با این حساب هرکول قطعا می تواند بودجه بیشتری را کسب کرده و این پروژه را به ثمر برساند. متاسفانه قیمت دستگاه مشخص نیست و باید منتظر ماند تا مشاهده کرد هرکول چه زمانی پروژه جدید را به تولید انبوه می رساند.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی