فروش آیفون ۷ پلاس اپل موفقیت آمیز بود

فروش آیفون 7 پلاس اپل موفقیت آمیز بود

به گزارش شرکت خدمات مالی Cowen، براساس تحقیقاتی که انجام دادند دریافتند که مخاطبان محصولات اپل مایل هستند برای خرید تلفن هوشمندی با دوربین دوگانه; صفحه نمایش بزرگتر; پردازنده قدرتمندتر و برخی ویژگی های دیگر; هزینه بالاتری پرداخت کنند. این مشخصات آیفون 7 پلاس بوده که نسبت به آیفون 7 به صفحه نمایش 5.5 اینچی; دوربین اصلی دوگانه 12 مگاپیکسلی; حافظه رم  3 گیگابایتی و باتری پرظرفیت تر مجهز است.

این شرکت می گوید که آیفون 7 پلاس 40 درصد فروش فصل اول سال مالی اپل را از آن خود کرده که نشان می دهد تاکنون نسبت به آیفون 7 موفق تر عمل کرده است. البته همیشه مدل پلاس آیفون های اپل فروش بیشتری در مقایسه با مدل استاندارد داشتند; این در حالی بوده که نسخه پلاس دارای مشخصات بالاتری نسبت به نسخه معمولی بودند.

در سال گذشته آیفون 6اس پلاس 23 درصد کل فروش اپل را به خود اختصاص داده بود.

باتوجه به پیش بینی تحلیلگران; آیفون سیر صعودی در فروش تجربه می کند که نسبت به سال گذشته افزایش 4 درصدی داشته و به 78 میلیون نسخه خواهد رسید.

شرکت اپل با معرفی آیفون 6 با افزایش 46 درصدی رو به رو شد که در این میان آیفون 5 نیز افزایش 29 درصدی را تجربه کرد. از آنجایی که آیفون 8 در سال جاری معرفی خواهد شد، انتظارات بسیاری از آیفون 7 اس می رود. گفته می شود در سال جاری اپل سه مدل آیفون 8 را معرفی می کند که بالاترین نسخه به صفحه نمایش 5.5 اینچی OLED مجهز است.

حتی گفته شده جدای از وجود دوربین دوگانه در مدل نهایی، مدل های استاندارد نیز به شکل افقی با دوربین دوگانه رو به رو هستند. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر پیرامون آیفون 8 باید تا سپتامبر 2017 منتظر ماند و نمی توان به شایعات اکتفا کرد.

همانطور که پیشتر گفته شد; آیفون 8 خواهد توانست افزایش فروشی به دنبال داشته باشد.

منبع:  bgr.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی