دل با كامپيوتر رومیزی گيمينگ Alienware X51 خداحافظي مي كند

دل با كامپيوتر رومیزی گيمينگ Alienware X51 خداحافظي مي كند

گيمينگ Alienware X51 :

دل در سال ٢٠١٢; سري كامپيوتر هاي مخصوص بازي Alienware را معرفي كرد. هدف از توليد اين سري كامپيوتر ها; گردآوري يك مجموعه قوي براي بازي در قالبي كه شبيه كنسول بازي باشد، بود. بدين ترتيب محصولي توليد شد كه جوايز بسياري را برد و تعداد زيادي از گيمر ها از آن استقبال كردند. امروز روز خداحافظي با Alienware C51 است. دل به طور رسمي فروش اين محصول را متوقف كرد.

قسمت بلاگ سايت دل يك متن بلند بالا براي خداحافظي با اين محصول منتشر كرده است. اين محصول اولين كامپيوتر از سري Alienware بود و به كمك اين محصول گيمر ها با اين سري آشنا شدند. Alienware X51 ثابت كرد سخت افزار قوي در مجموعه كوچكتري هم جاي مي گيرد.

بدنه و نماي ظاهري Alienware X51; يكي از مهم ترين دلايلي بود كه كاربران آن را به محصولات ديگر ترجيح مي دادند. اين محصول به اندازه بقيه كامپيوتر ها بزرگ نبود و در كنار آن مشخصات فني كافي را براي اجراي روان يك بازي داشت. اكنون اين محصول ديگر در دسترس نيست; ولي ادامه سري آن يعني Alpha و Aurora هم چنان توليد مي شوند.

Alpha و Aurora

گيمرهايي كه مايل به خريد يك كامپيوتر گيمينگ از دل هستند هم اكنون دو گزينه را دارند. Aurora داراي كيس mid-tower (كيس هايي كه از كيس هاي عادي كوچك ترند) است و از سيستم برق رساني مناسبي بهره مي برد. عملكرد اين دستگاه بسيار خوب است و با واقعيت مجازي و بازي با كيفيت 4K سازگار است. اين محصول با چند مدل از پردازنده هاي Intel و پردازنده گرافيكي NVIDIA Pascal عرضه شده است و قيمت پايه آن ٧٩٩/٩٩ دلار خواهد بود.

كساني كه مي خواهند به كامپيوتر هاي كوچك روميزي خود وفادار بمانند; مي توانند Alienware Alpha را خريداري كنند.

اين كامپيوتر نيز با پردازنده هاي مختلفي عرضه مي شود و پردازنده گرافيكي آن NVIDIA GTX 960 خواهد بود. اين كامپيوتر نيز براي يك تجربه خوب گيمينگ طراحي شده و قيمت آن از ٥٩٩/٩٩ دلار آغاز مي شود.

منبع

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی