تلویزیون‌های هوشمند جدید Ultra HD پاناسونیک با سیستم عامل فایرفاکس همراهند

شرکت پاناسونیک اخیرا تلویزیون های هوشمند جدید Ultra HD را معرفی کرد و حال کمپانی موزیلا اعلام نمود تلویزیون های مورد اشاره با سیستم عامل فایرفاکس عرضه خواهند شد. البته برخی از تلویزیون های این کمپانی ژاپنی در حال حاضر به استفاده از سیستم عامل فایرفاکس می پردازند.

موزیلا افزود سری جدید تلویزیون های Ultra HD پاناسونیک اواخر سال جاری به نسخه جدید فایرفاکس بروزرسانی می‌شوند. شرکت پاناسونیک قصد داشته تلویزیون های هوشمند Ultra HD سری DX را که برای بازار اروپا معرفی کرد اواخر 2016 به نسخه جدید فایرفاکس بروزرسانی کند.

panasonicfirefoxosliving

بروزرسانی جدید کاربران را قادر می سازد تا به شکل دیگری از برنامه های وب بهره برده و آنها را در تلویزیون ذخیره کنند. سیستم عامل تلویزیون فایرفاکس برای برنامه های تحت وبی چون بازیها، ویدئوها، اخبار، آب و هوا و برخی دیگر بهینه سازی شده است. همچنین کاربران قادرند با مراجعه به click to watch بدون نصب محتوایی آن را مشاهده نمایند.

تلویزیون های هوشمند Ultra HD سری DX پاناسونیک برپایه سیستم عامل فایرفاکس طراحی شدند و تجربه بی نقصی از ویژگی های فایرفاکس را به کاربران ارائه می دهند. یکی از قابلیت های جدید سیستم عامل send to TV بوده و افراد می‌توانند با آن محتوای تحت وب خود را از یک تلویزیون فایرفاکسی به تلویزیون دیگری با سیستم عامل فایرفاکس انتقال داده یا همان اشتراک گذاری کنند.

در مجموع پاناسونیک و شرکت موزیلا قصد داشته تجربه لذت بخشی را با فایرفاکس و تلویزیون های هوشمند Ultra HD سری DX به کاربران خود ارائه دهند.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی