تلفن هوشمند LG G5 تعمیرپذیرترین گوشی هوشمند سال ۲۰۱۶ از نگاه iFiXiT

تلفن هوشمند LG G5 تعمیرپذیرترین گوشی هوشمند سال ۲۰۱۶ از نگاه iFiXiT

تلفن هوشمند LG G5 تعمیرپذیرترین گوشی

کارشناسان iFiXiT همیشه به کالبدشکافی جدیدترین محصولات هوشمند و دستگاه های دیجیتالی می پردازنده و امتیازی از نظر تعمیرپذیری به آنها می دهند. در سال جاری iFiXiT محصولات متعددی را تعمیر کرده و همگی امتیازات مختلفی دریافت کردند و حتی اخیرا ایرپاد اپل با کالبدشکافی امتیاز ۰ از ۱۰ دریافت کرد و احتمالا باید عنوان غیرقابل تعمیرترین گجت iFiXiT دانست.

حال به تازگی iFiXiT لیستی از تعمیرپذیرترین و کمترتعمیرپذیرترین تلفن هوشمند سال ۲۰۱۶ را منتشر کرده که براساس لیست; G5 ‌ال‌جی پرچمدار ۲۰۱۶ این کمپانی به عنوان تعمیرپذیرترین گوشی هوشمند سال ۲۰۱۶ از نگاه iFiXiT انتخاب شد.

این محصول امتیاز ۸ از ۱۰ را گرفت که نشان می دهد; تلفن هوشمند LG G5 را به آسانی می توان تعمیر کرد و دشواری به دنبال نخواهد داشت. به دنبال آن آیفون ۷ و گوگل پیکسل امتیاز ۷ از ۱۰ را کسب کردند و گوشی های هوشمند نسبتا تعمیرپذیر محسوب می شوند.

در سویی دیگر گلکسی اس ۷ و اس۷ اج; با امتیاز ۳ از ۱۰ سخت ترین گوشی هوشمند در تعمیرپذیری محسوب می شوند.

به ادعای کارشناسان iFiXiT; ماژولار بودن G5 ال جی موجب شد تا تعمیرپذیری آسانی داشته و در سویی دیگر گلکسی اس ۷ به دلیل ضدآب بودن بسیار مهر و موم شده است. یکی از دلایل تعمیرپذیری دشوار دستگاه ها، مهرومومی است که شرکت روی دستگاه ها انجام می دهند و آنها را برای تعمیر آسان دشوار می سازند.

انتظار می رود در سال ۲۰۱۷ شرکت ال جی G6 را با طراحی غیرماژولار همراه سازد; زیرا نتوانست فروش بزرگی با G5 ماژولار داشته باشد. به هر حال جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون G6 باید منتظر ماند تا ال جی در جریان رویداد MWC 2017 این پرچمدار معرفی ساخته و به جبران شکست سال ۲۰۱۶ خود بپردازد.

گفته می شود این گوشی هوشمند طراحی غیرماژولار داشته و از باتری قابل تعویضی بهره می برد.

منبع:/www.ubergizmo.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by negar behroozifar