تلفن هوشمند تاشو سامسونگ با نام گلکسی ایکس در سال ۲۰۱۷ از راه می رسد

از ماه های قبل شایعاتی ایجاد شد که خبر از در راه بودن تلفن هوشمند تاشوی سامسونگ در سال 2017 می داد. گفته می شود این گوشی هوشمند یکی از 5 پرچمدار سال 2017 سامسونگ که گلکسی اس8، گلکسی اس8 اج، گلکسی نوت 7 و گلکسی نوت 7 اج می باشند، خواهد بود.

براساس گزارشات جدید تلفن هوشمند تاشوی سامسونگ گلکسی ایس نام داشته و با صفحه نمایش 4K از راه خواهد رسید. این گزارش می گوید صفحه نمایش گلکسی ایکس ساختار ساب پیکسل های پنل تل داشته و به الماس متکی هستند.

چنین صفحه نمایش گلکسی ایکس را قادر می سازد تا انعطاف پذیری بالایی داشته و به گوشی هوشمند گسترده ای تبدیل شود. از این رو این گوشی هوشمند تاشو می باشد.

متاسفانه سامسونگ برای چنین محصولی هیچ اختراعی را به ثبت نرسانده تا بتوان پیش بینی هایی درباره گلکسی ایکس داشت. هرچند که در ماه های اخیر تصویری مفهومی منتشر شد و نشان می دهد گلکسی ایکس می تواند به صورت کیفیت پولی تاشده و سپس گسترده شود که صفحه نمایش بزرگی را به کاربر ارائه خواهد داد.

البته سامسونگ تنها کمپانی نبوده که به فکر تولید گوشی هوشمند تاشوست. ال جی نیز از رقبا دیرینه کمپانی، قصد داشته مشابه سامسونگ تلفن هوشمندی را معرفی و عرضه کند.

هیچ اطلاعاتی از مشخصات گلکسی ایکس در کار نیست اما باتوجه به قرار گرفتن در رده پرچمداران، باید انتظار مشخصات بالایی همچون پردازنده اسنپدراگون 830 در آن داشت.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی