تصویری از قاب آیفون ۷ به بیرون درز کرد

شرکت اپل انتظار می رود همچون رسم همیشگی در سپتامبر 2016 نیز تلفن های هوشمند جدید خود را رونمایی کند. تلفن های هوشمندی که آیفون7 و آیفون 7اس پلاس نام دارند.

ما اخیرا شاهد انتشار تصاویری مربوط به این گوشی بودیم، حال نوبت به تصویر جدید رندر شده دیگری رسیده که قاب آیفون 7 را نشان می دهد. مشخص نیست که آیا قاب درون تصویر به آیفون7 اختصاص داشته یا خیر اما شخص انتشار دهنده آن را به آیفون 7 نسبت داده است.

براساس تصویر آیفون7 از لنز دوربین بزرگتری برخوردار بوده و این در حالیست که ما تاکنون شنیده بودیم گوشی دارای دوربین دوگانه‌ایست. همچنین در تصویر شاهد تغییر مکان آنتن نیز هستیم که در گذشته گزارشات خبر از حذف آن داده بودند.

انتظار داریم آیفون 7 از مشخصات سخت افزاری بالایی چون پردازنده A10 اپل، حافظه رم 3 گیگابایتی، سیستم عامل iOS 10 و برخی ویژگی های دیگر بهره ببرد.

همچنین آیفون7 بایستی از دوربین باکیفیت‌تر برخوردار بوده و شاهد جک 3.5 میلیمتری هدفون در آن نباشیم. گفته می شود اپل قصد داشته از پورت lightning برای هدفون استفاده کند و به جای آن اسپیکر ثانویه ای جهت افزایش کیفیت صوتی گوشی به کارگیرد.

iphone-7-2

با این هیچ یک از اطلاعات مورد اشاره نهایی نبوده و ممکن است با مشخصات متفاوتی رو به رو باشیم بنابراین نمی توان بیان کرد تمامی مشخصات ذکر شده نهایی و رسمی هستند. گذشته آن اپل 21 مارس همانطور که خود تایید نمود رویدادی اختصاصی در کالیفرنیا برگزار کرده و محصولات جدید از جمله آیفون 4 اینچی جدید موسوم به آیفون SE و آیپد پرو 9.7 اینچی را معرفی خواهد کرد.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی