تبلت های ویندوزی در نزدیکی تصاحب سهم تبلت های اندرویدی

تبلت های ویندوزی در نزدیکی تصاحب سهم تبلت های اندرویدی

 

شرکت های تولیدکننده تبلت همیشه سعی داشته بهترین را به مشتریان خود ارائه دهند.

محصولاتی که می توانند با سیستم عامل ویندوز و اندروید در بازار به فروش برسند.

تاکنون میزان تولید تبلت ها کم نبوده و هر روز نیز افزایش می یابد.

با توجه به کاهش فروش تبلت های اندرویدی، شرکت ها تمایلی به ادامه تولید مدل های جدید نداشته و قصد دارند راه خودرا به همین شکل ادامه دهند.

هرسال ازفروش تبلت ها کاسته میشود وانتظار داریم بزودی با ارائه محصولاتی جدید برمیزان فروش آنها افزوده شود.

تاکنون تبلت های مختلفی را در بازار شاهد بودیم، تبلت هایی که در سطح سخت افزاری رده بالا، میان رده و رده پایه به فروش می رسد. به تازگی Telsyte براساس بررسی که داشته و این بررسی تنها به بازار استرالیا اختصاص داشته، میزان فروش تبلت های ویندوزی رو به افزایش است.

براساس آمار انتشاریافته 22 درصد سهم فروش تبلت ها به نسخه های ویندوزی اختصاص دارد.

به دنبال آن تبلت های اندرویدی سهمی 29 درصدی دارند که کاهشی نسبت به قبل پیدا کردند. این نشان می دهد تمایل خرید تبلت های اندرویدی کاسته شده و علت عمده آن ویژگی بهتر تبلت های ویندوزی است. گذشته از آن که این نوع تبلت ها حالت لپتاپ و تبلت را با یکدیگر حفظ می کند، بلکه با سیستم عامل ویندوز تجربه خوبی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.

گذشته از سهم تبلت های اندرویدی و ویندوزی، سهم تبلت های iOS بیش از 49 درصد بوده و صدرنشین به شمار می روند. با این حساب اگرچه دو دسته تبلت های ویندوزی و اندرویدی با یکدیگر رقابت دارند اما فاصله فراوانی بین آنها و iOS وجود دارد. با تمامی این تفاسیر انتظار می رود تا پایان سال سهم تبلت های ویندوزی بیش از سیستم عامل اندروید شود.

این نوشته در مطالب آزاد منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by علیرضا صباحی