تاریخ عرضه پهپاد دوربین دار Karma گوپرو تاخیر پیدا کرد

دوربین های گوپرو در فعالیت های ورزشی و بخصوص پهپادها به کار گرفته می شود. از آنجایی که این دست از دوربین سبک وزن هستند بسیار برای استفاده در پهپادها و یا فعالیت های ورزشی مناسب می باشند.

در این بین گوپرو تصمیم گرفت خود به تولید پهپاد دوربین داری به  نام Karma بپردازد تا کار را یکسره کرده و دیگری نیازی به اتصال دوربین بر روی پهپاد نباشد.

سال گذشته گوپرو پهپاد دوربین دار Karma را معرفی کرد و انتظار می رفت در نیمه نخست 2016 روانه بازار شود. حال در این بین گوپرو خبر از تاخیر در عرضه Karma را داده و اعلام نمود این پهپاد تا زمستان و تعطیلات کریسمس تاخیر پیدا کرده است.

قطعا این خبر ناخوشایند بوده و موجب ناراحتی طرفداران و علاقه‌مندان Karma می شود. این خبر توسط مدیرعامل گوپرو نیکولاس وودمن اعلام شد و متاسفانه علت تاخیر گفته نشد.

چنین تصمیمی موجب شگفتی تحلیلگران می شود زیرا آنها پیش بینی کرده بودند گوپرو با عرضه این محصول بازار پهپادها را متحول خواهد کرد و حال با تاخیر پیش بینی تحلیلگران با اشتباه رو به رو شد.

بنابراین اگر شما قصد داشتید Karma گوپرو را خریداری کنید بهتر است تا پایان سال 2016 به انتظار ادامه دهید تا با فرارسیدن اواخر سال قادر باشید Karma را خریداری کنید.

گوپرو اخیرا دوربین 360 درجه 5000 دلاری نیز معرفی کرد و از کمپانی های مطرح تولیدکننده اکشن کمرا محسوب می شود که فروش آن هر سال با رشد رو به روست.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی