مشکل در نسل دوم اپل واچ با بروزرسانی جدید اپل واچ

مشکل در نسل دوم اپل واچ با بروزرسانی جدید اپل واچ

شرکت اپل هفته گذشته بروزرسانی watchOS 3.1.1 را برای ساعت های هوشمند اپل واچ منتشر کرد; اما به نظر می رسد این بروزرسانی جدید اپل واچ مشکلاتی را برای نسل دوم اپل واچ به وجود آورد و حتی برخی کاربران خبر از مشکل دار شدن ساعت هوشمند خود پس از نصب بروزرسانی دادند.

در این بین اپل تصمیم گرفت تا بروزرسانی watchOS 3.1.1 را حذف کند تا کاربران به ادامه دریافت آن نپردازند و با رفع مشکل باری دیگر برای دانلود دردسترس قرار گیرد; بنابراین کاربران می توانند تنها بروزرسانی اخیر watchOS 3.1 را دریافت کنند.

گفته می شود با نصب بروزرسانی watchOS 3.1.1; نسل دوم ساعت هوشمند اپل واچ در صفحه نمایش خود; پیام اخطاری را نمایش می دهد و نمایشگر نیز کاملا سیاه می شود.

اپل برای رفع مشکل به کاربران پیشنهاد کرده; بروزرسانی را حذف و به آپدیت قبلی بازگردند و به نوعی ساعت هوشمند را ریستارت کنند.

گزارش مشکلات از سوی کاربران انجمن Reddit داده شد و بیان کردند که با چنین بروزرسانی مشکل داشته و نمی دانند چه راهی را برای رفع مشکل به کارگیرند.

خوشبختانه اپل سریعا توصیه های خود را به این دست کاربران اعلام داشته تا موقتا مشکل رفع شود.

البته اگر مشکل بزرگ باشد کاربر نمی تواند با مراجعه به مراکز خدمات اپل مشکل را رفع کند و این گونه ایرادات باید در کارخانه رفع شود; چنین موضوعی قطعا مشکل بزرگی محسوب شده و مدت زمان طولانی به طول می انجامد.

انتظار می رود اپل با رفع مشکل watchOS 3.1.1 باری دیگر آن را منتشر کرده و دردسترس کاربران قرار دهد.

پیش از این نیز مک بوک پرو جدید با مشکل گرافیکی و باتری رو به رو بود اما با انتشار بروزرسانی این ایراد رفع شد.

این طور که پیداست اپل در زمینه توسعه نرم افزاری مشکلاتی داشته که باید به رفع آن بپردازد.

منبع: http://www.phonearena.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی