اکشن کم LG با پشتیبانی از LTE معرفی شد

یکی از دلایل طرفداران بسیار دوربین های GoPro وزن سبک، ابعاد کوچک و قابلیت قرارگیری آن روی هر سطحیست. از شرکت هایی ورود پیدا کرده به این صنعت HTC بوده و حال ال جی نیز به آن ورود پیدا کرده است.

این کمپانی کره ای به عنوان جزیی از اکوسیسم دوستان اکشن کم LTE را معرفی کرد. همانطور که از نامش پیداست اکشن کم ال جی مانند دوربین GoPro می تواند با افراد در هر زمان و مکانی همراه بوده و با قابلیت LTE ویدئوها را به صورت استریم نمایش دهد.

اکشن کم جدید دارای گواهی IP67 بوده که به معنای ضد آب و گرد و غبار بودن است. برای کسانی که مایلند از این دوربین در زیر آب استفاده نماید اکشن کم LTE ال جی چنین قابلیتی را داراست.

به کمک یک باتری 1400 میلی آمپری می توان با این اکشن کم به مدت 4 ساعت ویدئو FHD ضبط نمود. اکشن کم LTE ال جی قادرست ویدئویی با کیفیت UHD و فریم ریت 30fps و FHD با فریم ریت 60fps ضبط کند. البته کاربر قادرست با کیفیت HD و فریم ریت 120fps نیز به ضبط ویدئو پردازد.

همچنین قابلیت استریم ویدئویی اکشن کم تنها با کیفیت HD و فریم ریت 30fps ممکن است. به گفته ال جی اگرچه اکشن کم LTE بیشتر برای فعالیت های ورزشی کاربرد دارد اما می توان به عنوان دوربین مداربسته یا برخی کارهای دیگر از آن بهره گرفت.

متاسفانه ال جی هیچ اطلاعاتی درباره زمان عرضه و قیمت اکشن کم خود اعلام نکرد.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی