احتمال معرفی یک آیفون ۵ اینچی در سال ۲۰۱۷

احتمال معرفی یک آیفون ۵ اینچی در سال ۲۰۱۷

آیفون ۵ اینچی در سال ۲۰۱۷

هر روز شاهد انتشار شایعات متعددی پیرامون برنامه های سال ۲۰۱۷ اپل هستیم; اما باتوجه به عدم تایید آنها توسط شرکت کوپرتینویی، هر از گاهی با تغییر رو به رو می شوند و به انتشار می رسند.

در برخی گزارش ها می گویند اپل سال آینده به مناسبت ۱۰ سالگی آیفون; سه مدل آیفون ۸ معرفی می کند اما برخی دیگر به آیفون ۷اس در دو مدل اشاره دارند.

حال یک تحلیلگر ژاپنی معتقد بوده اپل علاوه بر معرفی دو آیفون ۷اس; یک مدل سوم و ۵ اینچی در دست توسعه دارد. اگر گفته این تحلیلگر درست باشد; مانند سال گذشته می توان یک مدل ۵ اینچی را شاهد بود.

گزارش جدید می گوید آیفون ۵ اینچی; همچون آیفون ۷ پلاس به دوربین دوگانه مجهز شده و حالت قراری گیری لنزها به شکل عمودی است. شایان ذکر بوده شایعه جدید توسط تامین کننده تایوانی ایجاد شده و احتمالا بیشتر از یک شایعه باشد و با حقیقتی رو به رو خواهیم بود.

به طور کلی تحلیلگران معتقد هستند در سال ۲۰۱۷ شاهد آیفون بزرگی خواهند بود که با صفحه نمایش OLED و مشخصات قابل توجه می تواند ۱۰ سالگی آیفون جذاب سازد. البته مشخص نیست اپل چنین عملکردی در سال ۲۰۱۷ داشته باشد و ممکن است تنها دو آیفون همچون سال جاری با ارتقا نسبتا بالا معرفی کند.

جزئیات کافی و حقیقی در دست نیست تا بتوان با اطمینان کامل اظهار نظری درباره آیفون های ۲۰۱۷ داشت.

تا معرفی نسل جدید آیفون اپل کمتر از ۸ ماه باقی مانده و این مدت زمان برای کسب جزئیات آیفونی که همیشه در صدر اخبار قرار دارد، بسیار است.

تحلیلگران متعددی درباره آیفون آینده پیش بینی کردند و هر یک به موضوع خاص خود اشاره داشتند; بنابراین گفته تحلیلگران نمی تواند بسیار صحت داشته باشد. به هر حال جهت کسب جزئیات کافی حداقل باید تا سال ۲۰۱۷ و ماه سپتامبر آن منتظر ماند.

منبع:  ۹to5mac.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی