آیفون Se به دوربینی با قابلیت ضبط ویدئو ۴K مجهزست

شرکت اپل برای 21 مارس رویدادی را تدارک دیده تا محصولات جدیدی چون آیفون جدید 4 اینچی موسوم به آیفونSe و تبلت 9.7 اینچی آیپد پرو را معرفی کند. البته گفته می شود مک‌بوک 2016 و بندهای جدید برای اپل واچ نیز در رویداد مورد اشاره معرفی خواهد شد.

حال به نظر می رسد پس از انتشار چندین شایعه پیرامون آیفونSe نوبت به شایعه جدید دیگر رسیده است که خبر از وجود قابلیت ضبط ویدئو 4K در آیفونSe می دهد. شایعات می گویند اپل در حال ساخت کمپین تبلیغاتی برای نمایش قابلیت ضبط ویدئو 4K آیفونSe است، هرچند که شایعه‌ای بیش نیست.

گذشته از آن گوشی دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی قدرتمندی داشته که قابلیت ضبط ویدئو 4K یکی از نشانه‌های کیفیت بالای دوربین است. پردازنده A9 اپل نیز در آیفونSe وجود داشته و کمپانی اپل نیز قصد دارد با معرفی گوشی 4 اینچی جدید قدرتمند، علاقه‌مندان تلفن های هوشمند سایز کوچک را به سمت خود جلب کند.

البته اپل همیشه گوشی های 4 اینچی عرضه ساخته و این نخستین بار نیست. کمپانی در عرضه هر نسخه تلفن هوشمند 4اینچی با موفقیتی در فروش همراه بوده و هیچ یک به شکستی برای اپل تبدیل نشدند.

حال آیفونSe می خواهد یک پرچمدار کوچک برای اپل تلقی شود و رقبایی چون سری Z کامپکت سونی یا گلکسی اس مینی سامسونگ را کنار زند.

در این بین تنها باید منتظر ماند تا شرکت اپل 2 فروردین یا همان 21 مارس رویداد اختصاصی خود را برگزار کرده و شایعات انتشاری همیشگی را پایان دهد.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی