آیفون ۸ از طراحی شیشه ای و باریک بهره می برد

آیفون 8 از طراحی شیشه ای و باریک بهره می برد

طراحی شیشه ای و باریک آیفون 8

شرکت اپل قصد داشته نسل جدید آیفون را با تغییرات بزرگی همراه سازد تا در دهمین سال معرفی این تلفن هوشمند; طرفداران شاهد گوشی هوشمند جدید بزرگ و چشمگیر باشند.

حال براساس گزارش ها; کمپانی کوپرتینویی تصمیم گرفته تا از شیشه در طراحی این محصول بهره گیرد و تنها به استفاده از فلز همچون سال های گذشته اکتفا نکرده تا طراحی بهبودیافته ای به آیفون 8 ببخشد.

تاکنون شایعات بسیاری درباره آیفون 8 منتشر شد که هیچ  یک تایید یا تکذیب شده نیستند تا به آن پرداخت. با ترکیب فلز و شیشه در طراحی آیفون 8; می توان یادآور گوشی هوشمند آیفون 4 اپل بود.

وب سایت DigiTimes که این شایعه را منتشر کرد; بیان داشت:

“استفاده از قاب فلزی فولاد ضد زنگ به منظور افزایش کیفیت و مقاومت و کاهش هزینه ها در آیفون 8 مشاهده خواهد شد.”

مینگ چی کو تحلیلگر موسسه تحقیقاتی KGI در سال 2016 بیان داشت که آیفون با طراحی فلز و شیشه ای خود قابل توجه خواهد بود. او افزود که مدل های پایه آیفون 8 از طراحی آلومینیومی یا همان فلزی کامل بهره می برند و شامل طراحی فلز و شیشه نسخه رده بالا نمی شود.

به هر حال جزئیات کافی نیست تا به آن پرداخت; تنها باید منتظر ماند تا شرکت کوپرتینیونی به معرفی پرچمدار جدید پرداخته و به شایعات پایان دهد.

از مشخصات آیفون 8 باید به عرضه در سه مدل 4.7; 5.2 و 5.7 اینچی اشاره کرد که رده بالاترین مدل از دوربین دوگانه و صفحه نمایش OLED بهره می برد و احتمالا قیمتی بیش از 700 دلار خواهد داشت.

همچنین با وجود مشخصاتی بزرگ باید انتظار فروش برای برای مدل رده بالا آیفون 8 داشت; زیرا فراتر از انتظار طرفداران ظاهر خواهد شد.

به هرحال جهت سکب جزئیات بیشتر باید تا سپتامبر 2017 منتظر ماند و نمی توان به شایعات اکتفا کرد.

منبع:  www.nextpowerup.com

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی