آیفون ۷ از دوربینی با فناوری لرزشگیر اپتیکال بهره می برد

آیفون ۷ از دوربینی با فناوری لرزشگیر اپتیکال بهره می برد

شرکت اپل انتظار می رود در سپتامبر امسال همچون همیشه به معرفی تلفن های هوشمند آیفون جدید یا آیفون ۷ بپردازد; گوشی های هوشمندی که کمتر روزی شده شاهد انتشار اطلاعاتی درباره آنها نباشیم.

در آیفون ۶اس متاسفانه خبری از فناوری OIS با لرزشگیر اپتیکال نبود و تنها مدل ۶اس پلاس به این فناوری مجهز بود.

اما به نظر می رسد کمپانی کوپرتینویی تغییر نظر داده; و می خواهد آیفون ۷ را در کنار آیفون ۷ پلاس به چنین فناوری مجهز کند.

البته این فناوری در دوربین گوشی های هوشمند; به کار گرفته می شود و همانطور که از نامش پیداست در تصویربرداری هرگونه لرزشی را حذف می کند. آیفون ۷ ظاهرا به دوربین ۱۲ مگاپیکسلی تجهیز شده و مدل پلاس از یک دوربین دوگانه ۱۲ مگاپیکسلی بهره می برد; قطعا عملکرد بهتری دارد.

هر دو تلفن هوشمند; شامل ارتقاهای سخت افزاری از جمله پردازنده A10 اپل و حافظه رم ۳ گیگابایتی خواهند شد; که می تواند عملکرد آنها را نسبت به نسل فعلی بسیار بهتر کند.

گفته می شود در طراحی دو تلفن هوشمند شبیه به آیفون ۶اس و ۶اس پلاس هستند و خطوط آنتن نیز تغییر مکان داده است; همچنین خبری از جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون نبوده و باید کاربران پورت لایتینگی به کار گیرند.

شایعه شده هر دو دستگاه; از صفحه نمایشی با وضوح بالاتر برخوردارند; اگرچه اپل هیچ یک از گزارش ها و اطلاعات را تایید نکرده است. حال باید منتظر ماند تا شرکت کوپرتینویی طی کنفرانسی در سانفرانسیسکو; پرچمداران جدید را معرفی سازد.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی