آیفون ۲۰۱۷ با صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی OLED از راه می رسد

مینگ چی کو تحلیلگر موسسه تحقیقات KGI معتقدست اپل در سال 2017 آیفون منحنی با صفحه نمایش 5.8 اینچی AMOLED روانه بازار خواهد کرد.

در یادداشتی کو اظهار داشت آیفون 2017 یک ساندویچ شیشه ای بوده که طراحی شبیه به آیفون 4 و 4اس دارد. شیشه دو طرف این گوشی انتظار می رود همچون گلکسی اس7 اج منحنی باشد. به گفته کو اپل می خواهد آیفون آینده را رویایی ساخته و کمی ساختار عجیب و غریبتری به آن دهد. کو انتظار دارد اپل با انتخاب شیشه به جای جنس دیگر موجب کاهش ضخامت آیفون آینده شود و جذابیت بیشتری به گوشی دهد.

کو می گوید اپل قصد داشته آیفون 2017 را با صفحه نمایش 5.8 اینچی AMOLED به بازار عرضه دارد. اگر گفته کو حقیقت باشد اختلاف بسیاری با آیفون6اس که از پنل LCD با صفحه نمایش 5.5 اینچی برخوردارست، خواهد داشت. وی افزود اپل اگر پنل AMOLED را مناسب برنامه ها و تقاضای خود بداند در آیفون آینده به کار می گیرد و در غیر این صورت بایستی مدل Plus چنین ویژگی را دارا باشد.

2017-iphone2

اگر آیفون مورد اشاره در سال 2017 از راه برسد قطعا با نام آیفون7اس همراست. انتقال اپل از صفحه نمایش LCD به AMOLED یک موضوع شایعه سازی شده که طی ماه های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در حالی که گزارش فعلی می گوید اپل سال 2017 از صفحه نمایش OLED بهره می گیرد اما برخی سال 2018 را نشانه گرفتند. در هر صورت باید منتظر ماند تا مشاهده کرد اپل چه برنامه ای در سر دارد.

انتظار می رود اپل آیفون 7 را در سپتامبر سال 2016 معرفی کند.

این نوشته در خبر منتشر شده است، اگر می خواهید این نوشته را به حافظه مرورگر بسپارید اینجا کلیک کنید.

by سحر حسینی